ako prebieha čistenie

Ako prebieha čistenie

Mnohí si neviete predstaviť, ako prebieha čistenie, prípadne čo sa môžete dozvedieť/čo sa vyčistí, čo je to, čo sa momentálne musí riešiť, aby sa veci pohli. Aké doporučenia a čo v sebe treba zmeniť/na čo si dať pozor, aby sa Vám neopakovali rovnaké programy. Čo si preberáme z rodu/rodovej línie.  Tu je malá ukážka čistenia na diaľku (poskladaná z viacerých čistení

Čistenie Danky, dňa 12.10.2015
Od októbra tohto, do októbra budúceho roku sa Vaša dušička učí Poznaniu a múdrosti (teda to, čo duša vie, aplikovať do života), na druhej strane je ale padanie Ilúzii (teda vidíme za oponu vecí, vidíme realitu, ľudí takých, akí skutočne sú. Býva to často nepríjemné, hlavne ak si iných idealizujeme. Berte všetko tak, ako je s tým, že vidíte to, čo ste doteraz nevideli. Lebo neviditeľného a skrytého je oveľa viac, ako naše oči vidia

No a poďme na samotné čistenie.

Do zadania som dala
– zdravie /močový systém, ľadviny, mechúr + čo k tomu treba, zdravie všeobecne
– vzťahy- rodina, láska, v práci, priatelia, zákazníci, nová práca
– práca – všetko okolo toho, viac zákazníkov, financií
+ všetko čo môžem čistiť a čo z hora dovolia.

ako prebieha čistenie

– program Zdravie (pochádza 9 generácii dozadu, vznikol v rod.línii otca, má vplyv na Vás a mamu). Každý zdravot.problém je spojený s nejakým emoc.zážitkom, ktorý naše telo nevie správne spracovať. A neskôr sa odzrkadlí na nejakom systéme, orgáne. U Vás pozor na nervový systém: hlavne na hnev/nenávisť k ženám/sebe, pochybnosti (o sebe, živote), zúfalstvo a bezmocnosť (býva spojená s minulosťou a zotrvávaním v nej. Čo je samozrejme nedobré, lebo žijeme tu a teraz, cez toto si vytvárame budúcnosť. Žitím v minulosti sa nikam nedostaneme, skôr naopak, vznikajú zdrav.problémy a hlavne – nevytvárame osud vlastným deťom). Namiesto toho sme aktivovali a je potrebné sa v živote viac sústrediť na: dbanie o seba, vnútorný pokoj a harmóniu, rozvahu, šťastie a spokojnosť, vytrvalosť a zapojenie sa do života (mať svoje pocity pod kontrolou, ak čokoľvek príde z minulosti, hneď to v hlave zastaviť a pýtať sa, prečo to prišlo – a čakať, čo hlava odpovie. Lebo tam je ukrytá minulosť a spomienky. A len cez ich analýzu prídeme na to, čo nás blokuje žiť v radosti v prítomnosti. Napr.trápenie sa nad tým, že nám zomreli blízki: musíme si uvedomiť, že život je neprestajný pohyb a kolobeh. Nemôžeme zastaviť čas, to by nikto nezomieral, ale sa ani nemohol narodiť. To by sme nerástli, neučili sa a neužili si vlastné deti a ich deti. Prijatie života je aj o pustení minulosti, jej prijatí a zmierení sa s tým, čo nemôžeme nijako ovplyvniť. Namiesto toho si zachovávajme pekné spomienky a tie majme v mysli. Lebo trápenie sa, výčitky apod. ťahá duše našich blízkych nazad k nám, hoci majú už možno inú prácu, nie byť s nami. Pomôcť nám najviac mohli počas života, preto by sme ich mali nechať v pokoji odpočívať a zodpovedne žiť svoj vlastný život). Aj o tom je porozumenie a prijatie života, ktoré sme aktivovali. Rovnako tak vnútornú slobodu, jasnosť a silu – pustením minulosti, odpustením iným a sebe si (aj im) dávame slobodu a voľnosť. A láska je sloboda – voľnosť, bez podmienok. Ak sú podmienky, je to obchod, nie láska.

Odblokovali sme emócie (je to aj o tom, naučiť sa mať ich pod vlastnou kontrolou a nedovoliť, aby zasahovali do života), odblokovali sme vzťahy (aby sme sa na nikoho dlho nehnevali, lebo hnev zožiera hlavne naše telo), aktivovali sme odpustenie (pustenie všetkého, čo nás ťahá do minulosti a spôsobuje nám negat.pocity). Vymazali sme záznamy z podvedomia, ktoré negat. vplývajú na súčasnosť (na mamu vplývali cez závislosť – alkohol, drogy, jedlo – to sú všetko tlmiče vedomia. Aby sme prehlušili hlasy v hlave, výčitky, hnev, nenávisť.. ).

Vymazali sme sebatrestanie cez pocit viny (a býva často spojený s nejakou závislosťou – v tomto prípade alkohol. Je veľmi ťažké zbaviť sa akejkoľvek závislosti, preto sa nemôžeme hnevať na niekoho, kto to nemá pod kontrolou. Sami nevieme, ako by sme to ustáli). Aktivovali sme zodpovednosť za vlastný život, uvedomenie si, že JA som tá, ktorá sa má zachrániť (nečakať na záchranu z vonku, lebo všetko sú to len pomôcky na Ceste životom. Rozhodujúce je rozhodnutie, ktoré urobí naše JA).

Vymazali sme programy spojené s láskou a detstvom (ktoré nás veľmi ovplyvňujú a v dospelosti cez ne nevedomky reagujeme aj vo vzťahoch, manželstve): prídem o lásku, nezaslúžim si lásku a partner ma zachráni. Všetko je to spojené s pocitom, ktoré vnímala dušička v období raného detstva. Nechcené, odložené, nemilované. Potom po x rokoch robíme všetko pre to, aby sme si lásku, pozornosť a vzťahy udržali. Stávame sa na ľuďoch, ktorí nám dávajú lásku závislými a lipneme na nich. O to horšie potom vnímame ich odchod. Ale, celé je to o uvedomení si toho, že nemôžeme na nikom a ničom lipnúť, od ničoho byť závislí. A rozdiel v tom, či sú to ľudia alebo alkohol veľmi nie je. Je to tiež závislosť.

Tak ako si udržať čo najviac lásky v sebe? Uvedomením si, že všetko čo chcem od iných si musím v prvom rade dávať ja sama. Nikto mi nedá toľko lásky, ako ja sama. Nikto mi nedá toľko uznania, ako ja sama. Aj keby mi dal riaditeľ zemegule diplom a ocenenie najlepší človek na svete, bude to pre mňa nič, ak to vnútorne necítim. A na druhú stranu, ak to cítim, nijaké ocenenie od iných nepotrebujem, lebo o svojich kvalitách viem. Ale samozrejme nie je čo o pýche, ale o pokore – viem, že som dobrá, ale som si vedomá toho, že sú aj ostatní dobrí. Krásne k tomu zapadá – nad nikoho sa nepovyšuj, pred nikým sa neponižuj. Lebo všetci sme len ľudia, nikto nie je viac, ale ani menej ako JA. AK si idealizujeme ľudí, dávame ich na vyššiu pozíciu ako sme my sami. A to nie je dobré, lebo z vyššej pozície môžu byť na nás ľudia arogantní, sebestrední, využívať nás ako otrokov. A my sa z tej nižšej pozície necháme využívať – či kvôli potrebe uznania, získania pozornosti, lásky alebo z pocitu menejcennosti. Znovu chyba. Sme rovnako cenní ako všetci ľudia okolo nás. To, ak má niekto kopec peňazí alebo luxusnú vilu nevypovedá o ňom, ale o tom, čo dosiahol. Nič z pozemských vecí si “hore” neodnesie, len toľko, čo si nazberá do duše. Preto sa máme sústrediť a našou prioritou má byť práca na duši, na božskom v nás. Nie na svetskom, majetku a postavení. Ak máme dostatok zásob lásky v duši, príde aj postavenie, aj majetok a hojnosť. Lebo ak príde, už sme na ňu pripravení a nepokazí nám charakter. Preto peniaze nekazia charakter, len ho odhaľujú. Preto mnohé mladé duše dostanú moc, postavenie, a majú možnosť si to všetko vyskúšať. Ak nepestujú charakter, láskavosť, buď o všetko prídu, alebo budú ich chybami postihnuté ich deti. Že je to nespravodlivé? Ale kdeže, systém funguje bezchybne. Lebo čo najviac potrestá tých, čo majú všetko? Problémy s deťmi. Zdravie si nemôžeme kúpiť, rovnako tak lásku detí či partnera.

Aktivovali sme programy: existuje dostatok lásky – lebo jej je skutočne obrovské množstvo, dostupné každému. Len musíme preň otvoriť vlastné vnútro. Dovoliť si prijímať to, čo je nám ponúkané. Lebo obmedzenia máme len vo svojom vnútri. Ak si dovolíme prijať veľké množstvá dobra, otvoríme sa hojnosti. Je to ako keď zo strachu máme privreté dvere budúcnosti. A pritom nevieme, čo k nám prichádza.Čo ak je dobro a láska veľké? A naše dvere privreté? Strach všetko brzdí a je neopodstatnený. Lebo budúcnosť nemáme úplne pod kontrolou (napr. čo mi pomôže sa strachovať čo bude v januári, keď tu zajtra môže padnúť meteorit? .. Skrátka, prijímame všetko čo k nám prichádza a preberáme si čo chceme alebo nechceme mať vo svojom živote). Ďalej si musíme uvedomiť že rastieme prostredníctvom vzťahov – že každý človek v našom živote má svoj skrytý zmysel a význam. A čím ťažšie vzťahy, tým rýchlejšie môže duša rásť – ale len za predpokladu, že dokáže odpúšťať, milovať a prijímať ostatných aj s ich chybami (lebo nikto tu nie je dokonalý, neprestajne sa učíme a preto jediné, čo sa tu dá dosiahnuť je bezchybnosť, nie dokonalosť).

Aktivovali sme rozpamätanie sa na zmysel života duše. Tu sa trošku pristavím a napíšem aj o prioritách v našich životoch. Mnohí nevedia povedať čo je zmyslom života a dlho som to nevedela ani ja. No po 25 rokoch duchovnej práce môžem zodpovedne povedať že zmyslom života je práca na sebe, smerovanie k Bohu. Preto aj čo sa idealizácie ľudí a sebahodnoty týka, má byť na prvom mieste v našom živote Boh – nech si ho nazveme Vesmír, Budha, Jahve.. je to jedno – je to skrátka to miesto, odkiaľ sme prišli a kam sa vrátime. Na druhom mieste som JA – práca na našom vnútri. Ako? Pozitívne kvality Boha prejavovať vo fyzickom svete – láskavosť, súcit, optimizmus, tolerancia, ale cez sebalásku, sebahodnotu, sebaistotu. Lebo Miluj blížneho svojho ako seba samého, je v prvom rade o práci na sebe .. + sa snažiť dodržiavať všetko čo je v desatore prikázaní. Náboženstvo ktoré je prezentované cez súčasnú cirkev s vierou v Boha nemá nič spoločné.

Ale vrátim sa nazad. Na prvom mieste je Boh, na druhom som JA – moja duša a práca na nej. Na treťom je moja rodina, potom priatelia, práca atď .. preto nesmieme mať prehádzané priority a dať na prvé miesto napr, iných ľudí. Nikomu nepomôžem ak nebudem aspoň na 90% sama v poriadku – skôr naopak. Budem mať choré deti, ja ochoriem, nebude sa nám dariť. To sú všetko stopky, ktoré dáva vesmír, aby sme nerobili to, čo robíme, lebo ideme nedobrým smerom. A osud nás takto smeruje k tomu, aby sme sa zmenili.

Vyčistili sa bloky na archetypy (teda pravzory ktoré máme v sebe zafixované a súvisia s našim správaním a aj vnímaním): Tvorca – uvedomenie si, že JA tvorím svoj život, svoju realitu a nesmiem dovoliť iným, aby mi ju tvorili (ale mnohí dovolia, lebo nechcú prevziať zodpovednosť za svoj život do svojich rúk), Snívač (dať si pozor na to, čo chceme, lebo sa nám to môže stať 😀 .. hlavne v tomto roku to máme ihneď zhmotnené – či dobré, ale hlavne strachy, obavy a podobné lahôdky. Aby sme sa ich zbavili a viac neopakovali staré chyby. A Sprievodca (menia sa ľudia okolo nás podľa toho, či spoločne kráčame, alebo my utekáme a oni stoja. Pre toto mnohé vzťahy a lásky končia. Lebo každý ide iným tempom, iným smerom. Nemôžeme sa na nikoho hnevať, lebo každý zvládneme životné lekcie v inom tempe. Kto chce s nami kráčať, nech kráča, ale dlhodobo na niekoho čakať nemá zmysel, sami tým strácame to najhodnotnejšie čo máme – čas).

Urobili sme očistu väzieb (s ľuďmi, s ktorými je to treba – tu netreba nič hľadať, “hore” vedia, čo treba urobiť), formovanie duše – teda nastavenie na základný koncept (ako keď vyčistíme počitač). Očistili a aktivovali sme vnútorný hlas – aby sa lepšie prejavovala intuícia, lepšie sme počuli vlastné vnútro, lebo to nám vždy dobre napovedá. Ale nemôžeme ho počuť, ak je hlava hlasnejšia.

Vymazali sme tu aj kliatby a prekliatia z rodu, boli spojené so sebavedomím, vzťahmi a aby ste mali akékoľvek problémy. Tak aj to je už preč.

No a čo by som ti dala ako domácu úlohu- modliť sa – to je najjednoduchší spôsob, ktorým si sama môžete pomôcť, ale pomôžete tým aj svojim ženám v rodovej línii.. koľko môžeme, poriešime si bloky sami, aby sa naše programy nešírili na naše deti. Tak nech je toho negatívneho čo najmenej 🙂

Ja som sa modlitbičku naučila naspamäť, modlím sa ju hlavne večer pred spaním, v noci, keď nemôžem spať, pri práci, kedy nemusím premýšľať.. ale určite aspoň raz za deň: Prosím ťa Bože o odpustenie za všetko, čím som sa voči druhým akýmkoľvek spôsobom previnila. Prosím o presvietenie toho všetkého Božím svetlom tak, aby sa v našich životoch prejavovala len Božia vôľa a nie vôľa iných ľudí. Prosím o odpustenie všetkých, ktorým som vedome či nevedome ublížila, prijímam pokoru mojej pýchy prostredníctvom všetkého, čo ku mne prichádza. Zriekam sa pozemského a vo všetkom vidím božské. Prosím Bože nech je všetkým odpustené tak ďaleko do nášho rodu, ako je treba, ďakujem! … toto je všeobecné – ale môžeš si dať len časť, ak chceš aby sa vyčistil vzťah k niekomu (prosím ťa … meno.. o odpustenie za to, že si sa ku mne musel/a takto správať. Prijímam pokoru mojej pýchy prostredníctvom toho, čo sa medzi nami stalo, a prosím nech je mi za to odpustené, ďakujem. (opakovať, kým vnútorne necítime, že je to ok).

Toto čistenie je nastavené na 9.mesiacov, ďalšie čistenie je teda doporučené až v októbri – dovtedy máš možnosť pohnúť sa vo všetkom, čo som písala. Samozrejme, ak sa veci začnú až moc hýbať, ozvi sa 🙂

Takže takto vyzerá čistenie. Osobne sa dá veľa prebrať, ale aj takto, na diaľku, cez maily.. všetko sa snažím zrozumiteľne a dopodrobna vysvetliť.

Akékoľvek čistenie/pomoc je len časť zmeny. Nijaký terapeut, liečiteľ za Vás neurobí to, čo máte urobiť Vy sami. Napríklad čistením sa uprace Vaša životná cestička, no je len na Vás, či budete mať odvahu kráčať, či využijete možnosť posunu vpred/zrýchlenia života – pretože to čistenie robí – alebo budete stagnovať zo strachu, neistoty…
Veľa odvahy a síl Vám všetkým,
M:-) a R 🙂

Zdroj

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBJEDNÁVKA

OBJEDNÁVKA