Ovečka

Ako sa to celé vyvinie?

Na mojom obľúbenom kanáli bolo zverejnené zaujímavé video. Tomáš (správca youtube kanála) zverejnil detailné informácie o bádateľovi menom Ron Wyatt a Arche zmluvy. Pán Wyatt našiel jaskyňu kde bola ukrytá archa s ďalšími artefaktmi. Po 33 minúte začína najzaujímavejšia časť videa. Odporúčam si ho pozrieť celý.

Ron potom ako sa dostal do jaskyne hovorí, že stretol 4 anjelov, ktorí mu pomohli otvoriť archu. Našiel v nej kamenné tabule s 10 božími prikázaniami. Anjeli (extraterestriálne bytosti, strážcovia archy) Ronovi hovorili o vynucovaní znamenia šelmy, o ktorom sa píše v zjavení 13 a 14. Pred zásadnou zmenou našej civilizácie bude vynucovaná ľuďmi vytvorená verzia božích prikázaní na všetkých ľuďoch na celom svete.

Budú čeliť nepravým podmienkam spasenia (žeby kovid-pas, očkovanie je sloboda atď..?), ktoré budú kázané náboženskými a politickými vodcami. Ron Wyatt zomrel v 1999 bez toho aby vedel, že to čo zdokumentoval sa aktuálne plní a deje.

Nemá niekto okrem mňa ešte pocit, že dnešný tzv. vedci v laboratóriách, politici vo svojich funkciách sa hrajú na bohov ? To všetko v domnienke. že by ich čakali následky a tzv. karma (akcia a reakcia) na skutky, rozhodnutia, ktoré buď spravili alebo nespravili? Zato vidíme klaňanie sa modlám, idealizáciu politikov, idealizáciu ľudí.

Ronovi anjeli zdelili, že dôkazy budú zverejnené až zákon znamenia šelmy prejde a bude vynucovaný.  Čo je to znamenie šelmy? Čoskoro budú vytvorené ľudské zákony, ktoré budú vyzerať ako najlepší zámer, budú zaistené celebritami a starostlivo podporované. Máme mnoho príbehov, ktoré sú podnecované diablom ale vyzerajú ako by boli najlepšou vecou, ktorá sa kedy stala ľudskej rase. „A tebe sa to nepáči?“. Litera týchto zákonov bude podporovaná aby sme porušili desať božích prikázaní.

Pokiaľ sa budete držať týchto človekom vytvorených prikázaní a porušovať 10 božích prikázaní obdržíte znamenie šelmy. Získate ju až budú tieto zákony vynucované. Až veľa ľudských zákonov vyjde a budú vynucované, bude sa vyžadovať abyste porušili 10 božích prikázaní. Trestom za nedodržanie týchto zákonov bude to, že nebudete môcť nakupovať ani predávať. Takto bude vypadať znamenie šelmy.

Tieto myšlienky obdržal Ron Wyatt pred viac ako 20 rokmi. Vynucovanie je presnou definíciou napr. takého zákona o hospodárskej mobilizácii. Ak by niekto nevedel o čo ide pozrite si video, v ktorom pán Štubniak podrobne poukazuje na tento zákon:

Ľudské zákony nás nútia zničiť Boží zákon. To je znamenie šelmy. Boh príjme len zachovanie jeho prikázaní. Skutočne príde doba kedy nebudete schopní nakúpiť ani predať. 10 prikázaní, čo je jeho zmluva, nikdy nezmení.

Čo je potom pečať šelmy? – žeby testovacie sérum? – Pokiaľ ti ho nevpichnú nenakúpiš. Už aj z Nemecka sa šíria správy, že len s kovid pasom môže niekto nakúpiť. Celé to sedí na aktuálnu situáciu.

Biblia nás varuje, že satan príde s veľkými znameniami a zázrakmi. Ako môžeme zistiť, že ide o satanov zázrak? Satan je nadprirodzená bytosť, všetcia anjeli sú nadprirodzené bytosti. Môžu robiť veci, ktoré sú z nášho pohľadu zázračné. Ako rozlíšime čo je od boha a čo nie? Keď sa povie: „Božie prikázania sú záväzné, ich porušenie je hriech,“ tak je od Boha.

Keď budú verejne hovoriť čokoľvek iné, to nie je od Boha. Nemajme záujem to vôbec počúvať, aj keby robili akékoľvek zázraky. Kamenné dosky budú vystavené, potom čo bude národný nedeľný zákon vynútený. To sú presné slová, ktoré mi anjel povedal.

Vynútenie národného nedeľného zákona znamená zatvorenie obchodov v nedeľu. Premňa je záhadou ako vedel Ron pred viac ako 20 rokmi o tom, že dnes sa nebude dať nakúpiť bez očkovania. Záhadou pre mňa takisto zostáva ako je možné, že už vtedy vedel napr. o zákone o hospodárskej mobilizácii. 🙂 Synonymom toho čo Ron pomenoval je masívne zotročenie.   Najväčšou záhadou premňa však zostáva analógia medzi pečaťou šelmy a očkovaním.

Ako sa to celé vyvinie ?

Záleží od toho, ktorý hlas budeme počúvať. V dnešnej dobe je správne rozhodnutie najdoležitejšie.

ako sa to cele vyvinie

Prepis textu som mierne poupravil kvôli zrozumiteľnosti.

Kopírovanie článku je povolené výhradne so súhlasom autora.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBJEDNÁVKA

OBJEDNÁVKA