energetické Čistenie priestorov

Viac životnej energie

 • Obnoví a spustí sa prirodzený tok životnej energie
 • Zostane viac energie tebe, rodine ...

Posilní sa
pozitívny vplyv

 • Bloky, energie a všetko čo tam nepatrí sa už nebude hromadiť v tvojom dome, kancelárii...
 • Tretie sily nebudú obmedzovať činnosť, ktorú vykonávaš.

Rozhýbe sa zastavené

 • Stagnujúce, zastavené a stopnuté záležitosti sa rozhýbu
 • Vzniknú nové zdroje, nové príležitostie

Bez negatívnych energií

 • Preč so všetkým čo tam nepatrí.
 • Vymeníš negatívne energie za pozitívne.
 • Negatívne prejavy sa obmedzia a posilnia tie pozitívne.

Čo je to čistenie priestorov?

Energia tvojho domova, kancelárie či obchodu hromadí energiu ľudí, ktorí sa v ňom zdržujú. Emócie a ich energie, ktoré sa tu hromadia, začnú pôsobiť na náladu, správanie a konanie tých, ktorí v danom priestore bývajú alebo pracujú. 

 Či budú tieto energie pôsobiť na teba a tvoje okolie pozitívne alebo negatívne, závisí od toho, aká energia prevažuje v danom priestore.

Rôzne negatívne energie pôsobia na náladu, správanie obyvateľov. Určite si už zažil pocit, keď si sa po príchode do miestosti cítil podráždene, unavene, alebo akoby bez energie. A naopak, sú miesta, kam sa rád vraciaš, pretože sa tam cítiš uvoľnene, príjemne. Ak chceš mať doma, či v práci pohodu a dostatok pozitívnej, podporujúcej energie, zbav sa negatívnych, ktoré na teba vplývajú.

Farby na obrázkoch predstavujú rôzne energie, entity a iné bloky ktoré pôsobia na ľudí v danom prostredí. Každá energia posiluje iné správanie, iné programy u človeka, ktorý sa tam nachádza. Napríklad agresívny a konfliktný človek sa v prostredí, kde sú nahromadené energie konfliktov stane ešte konfliktnejším a nepríjemnejším.

Pred čistením

Po čistení

Chcem požiadať o čistenie

TVOJ PRIESTOR, TVOJA SVäTYŇA

Pred niekoľkými rokmi sme mali obchod s potravinami. Zo začiatku som priestory pravidelne čistil. Po čase som sa tomu prestal venovať a netrvalo dlho, prejavilo sa to na tržbách. Zákazníkov bolo menej, robili menšie nákupy a prejavovalo sa to aj na ich celkovej nálade a prístupe k nám.

Dohodli sme sa s mamkou, nech zostane pár dní doma a oddýchne si. Sedel som v obchode a začal som sa cítiť skleslo, nervózne, neprirodzene. Napadlo mi „Je tu príliš veľa negatívnej energie! Treba urobiť energetickú očistu obchodu!“. Vyčistil som priestory predajne a všetko sa vrátilo do starých koľají! Prejavilo sa to na celkových nákupoch, na množstve nakupujúcich a dokonca aj na nových zákazníkoch.

V priestoroch, kde sa nachádza menšie či väčšie množstvo ľudí, je nemožné ustrážiť pozitívnu energiu. Nahromadené energie následne vplývajú na správanie a rozhodovanie klientov a zákazníkov častokrát do takej miery, že ku kontraktom či predajom vôbec nemusí dôjsť.

Prichádzajúci a odchádzajúci ľudia zanechávajú na mieste svoje energie a emócie, ktoré nemusia byť stále pozitívne. Každý dom, budova, kancelária, obchod má svoju minulosť. Ak sa v ňom stali nešťastia, hoci i len hádky, nahromadená negatívna energia tam mohla zostať. Preto je vhodné urobiť čistenie priestoru či predmetov od negatívnej energie a nahradiť ju pozitívnou energiou.

Čo myslíš prečo ľudia vo východných krajinách zariaďujú svoje domy a kancelárie podľa feng shui?
Vytvoria si svätyňu aby sa im lepšie darilo. Napr. môžu prijímať návštevy, ktorí budú prístupnejší na obchodné ponuky, mohli podať lepší výkon či navodiť atmosféru čistoty, rovnováhy.

Tieto energie sa hromadia v priestore (nestačí vyvetrať a vydymiť..), v materiáloch, v nábytku, v stenách. Stretol som sa s prácou „podnikavcov“, ktorí tvrdia, že máš v dome duchov. Nepovedia k tomu však ďalšie súvislosti , neurobia komplexný rozbor. Nedozvieš sa , aké anomálie sú v priestore.

Existujú svety a bytosti, ktoré vybrujú na iných frekvenciách ako my. Na to, aby sme ich dokázali vnímať, musíme mať vytrénované iné zmysly, tie “ magické“. Neodborným zásahom sa môže urobiť viac škody ako osohu, ak dotyčný nemá skúsenosti a nesprávne vyhodnotí situáciu.
Cieľom mojich čistení je vytvoriť energie, ktoré podporia kreativitu, psychickú a mentálnu a činnosti, ktoré vykonávam. Ak čítaš moje riadky, je to aj tvojím cieľom.

Čisteniu priestorov sa venujem už viac ako 15 rokov. Počas tohto obdobia som zdokonaľoval metódy, učil som sa nové techniky a spôsoby, ako čo najlepšie vyčistiť priestory od všetkého čo tam nepatrí (rôzne energie, entity a iné..)

Tip č.1: – démoni, kliatby, duchovia a iné.
V praxi sa stretávam s tým, že niektorí podnikavci strašia svojich klientov rôznymi poverami, domnienkami, tragickými správami, duchmi, démonmi, entitami či inými premistyfikovanými tvrdeniami. Tieto vyjadrenia slúžia na vyvolanie strachu v tebe aby si sa rýchlejšie a ideálne okamžite rozhodol využiť služby dotyčného ezoterika, podnikavca. Popýtaj sa aké energie, akí duchovia, aké entity sú tam a prečo. Pokiaľ ti nevie racionálne vysvetliť príčiny a dôvody prečo sa tam nachádzajú tieto energie, potom ti nebude vedieť ani pomôcť.
Nepovažujem za seriózne strašiť príliš mysterióznymi slovami ako duchovia, kliatby a pod. V mojich textoch tieto slová nájdete len občas. Neslúžia na vaše strašenie ale na to aby sa ľudia vedeli zorientovať v tejto téme, pretože niekto si myslí, že u neho straší duch pričom to vôbec nemusí byť pravda.

Tip č.2: – priamo nadväzuje na 1. upozornenie
V praxi sa častokrát stretávam s tým, že ma niekto vyhľadá po terapii alebo čistení iným terapeutom a poprosí ma, aby som mu pomohol, pretože nenastal želaný výsledok. To znamená, ako by si si objednal obed u šéfkuchára a pripravil brigádnik…

bežné priestory

OD 200€

 • Negatívne energie
 • Entity a bytosti
 • Všetko čo tam nepatrí

podnikateľské priestory

OD 500€

 • Všetko čo vplýva na podnikanie
 • Negatívne energie
 • Entity a bytosti
 • Všetko čo tam nepatrí

nadrozmerné priestory

OD 3.000€

 • Všetko čo vplýva na podnikanie
 • Všetko čo vplýva okolie
 • Negatívne energie
 • Entity a bytosti
 • Všetko čo tam nepatrí

zvláštne prejavy

Individuálne

 • Ťažšie záležitosti
 • Rôzne ťažšie prejavy
 • Neprirodzené prejavy

Kontaktný formulár

Požiadaj o čistenie priestorov cez tento formulár

  Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
  Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.