čo uniká ľuďom

Pozor! Čo uniká ľuďom..

Prečo sa zaoberám starými kultúrami? Čo vedeli oni? Aké mali schopnosti?
Vedeli fantastické veci. Porovnajme napr. posledných 2000 rokov, ako sme ich prežili, aké vojny boli, kde sa teraz nachádzame. Prečo je dobré, keď sa človek nabíja a medituje?

Pozrime sa na to, čo sa deje teraz vo svete. V Nemecku obrovské záplavy a veľa mŕtvych.
To dôležité na tejto veci je, že do vyšetrovania sú zapojení aj vyšetrovatelia zodpovední za národnú bezpečnosť. Toto je len jedna vec.

Prichádzajú aj sankcie na nezaočkovaních. Vo Francúzsku k vstupu do barov a reštaurácií, ďalej na dlhšie cestovanie vo vlakoch a lietadlách je potrebné potvrdenie o zdraví ten tzv. greenpass – kľudne môžeme nazývať aj greenfras. Čo najviac chcú rozšíriť používanie zdravotného potvrdenia, aby ľudí motivovali na očkovanie – vysvetľuje Macron nový zákon schválený v strede júla. Očkovanie bude povinné pre zdravotníkov. Potvrdil, že v prípade zhoršenia epidemiologickej situácie môžu povinne zaviesť očkovanie pre každého.

Prednedávnom bolo takmer neprípustné, aby v západných štátoch nútili ľudí na niečo takéto. Toto rozhodnutie spôsobilo veľké protesty a diskusie o tom, či môže byť človek nútený sa očkovať. Skutočne milíony ľudí vo Francúzsku išli do ulíc. Je aj ďalej..

Európa je len predizba toho, čo sa má udiať v USA. Joe B. potvrdil, že zvažujú očkovať všetkých federálnych úradníkov. Toto je už len krok od toho, aby bolo očkovanie každému povinne nanútené. Joe už formálne potvrdil povinnosť zaočkovať federálnych úradníkov a všetkých, ktorý spolupracujú s federálnymi úradmi. Keď sa toto začne v USA, tak ktovie kde to skončí…

Správa z posledných dní je: životné funkcie Zeme z 31 ukazovateľov je 18 je na rekordnej úrovni. Nehovoríme o pozitívnych ukazovateľoch.

Tu prichádza znova náš šialený kamarát Bill, ktorý sa vyjadril: ,,Keď v Európe a Usa bude preočkovanosť všetkých ľudí na úrovni 80 percent, môže prísť ďaľšia vec, na ktorú si ľudia musia zvyknúť”. Čiže ľudia si na to musia zvyknúť?.. Musia ich na to navyknúť?….

V duchu zotavenia ekológie nestačí len odvyknúť ľuďom od cestovania autom. Celý životný štýl musia zmeniť, takže musia prejsť na potraviny s rastlinným základom. Dnešné progresívne rastové modely musia byť ukončené a treba stabilizovať obyvateľstvo planéty.
Zjednodušene povedané treba zaviesť redukciu pôrodnosti.

Čiže po zavedení zrušenia spaľovacích áut príde na rad zrušenie konzumácie mäsa.

Pozrime sa čo pre nás pripravuje náš kamarát Zuckerberg. Zo sociálnej siete chce vytvoriť metaverzum a to v nasledujúcich 5-10 rokoch. Ide o kompletne celý online svet, kde sa užívatelia môžu rozprávať, komunikovať, hrať s virtuálnym headsetom na hlave. Zukerberg tento “zážitok” popísal ako stelesnený internet, v ktorom nielen sledujeme obsah, ale skutočne môžme byť v ňom a môžeme tu žiť svoj život.

Zuckerberg povedal, že v budúcnosti miesto toho, aby sme si zavolali, môžeme sa spojiť ako hologram. Náš hologramový priateľ si k nám sadne na gauč alebo my si sadneme k nemu.
Je to rovnaký pocit akoby sme boli na jednom mieste aj vtedy, keby sme boli tisíce kilometrov od seba. V 2019 spustil projekt Horizon.

Popritom veľkou intenzitou napreduje výroba človeka bezklonovanou technológiou.
Jeden japonský vynálezca sa konkrétne okopíroval. On vymyslel technológiu na hromadnú výrobu avatarov. Robotika napreduje smerom k hromadnému vytváraniu ľudí so vzhľadom na nerozoznanie od bežného človeka.

Premýšľajme troška.. Bill chce aby sme v budúcnosti zostali doma, lebo to je bezpečné. Zukerberg vytvorí virtuálny priestor, v ktorom sa môžeme stretávať vo forme hologramov. Pracovať odošleme našich robotických dvojníkov, ktorých budeme riadiť cez virtuálny priestor z domu, popritom cmúľame ňuňo želé, ktorý nám vyvinul Bill miesto našich tradičných potravín.  Každý z nich hovorí, že tieto plány zrealizuje do 5 – 10 tich rokov.

Izraelský minister navrhuje mikročipovanie detí pre dodržiavanie sociálneho odstupu. S týmto nápadom sa podľa neho dá kontrolovať, aby sa deti nedostali blízko seba vo vírusovej situácii, pretože čip potom pošle upozornenie o tomto porušení. Veľmi to tak vyzerá, že v Izraeli to aj začne.

Vidím to tak, že tomuto obrazu budúcnosti sa nechceme pozrieť do očí, dokonca ani tvorcovia obsahov. Dnes je to nepredstaviteľné pre ľudí, že takéto niečo sa až strašidelne rýchlo udeje a uskutoční. Lenže sa to už začalo.

Akoby sme už nechceli vidieť, že realita sa mení, a keď sa veľmi rýchlo nechytíme za hlavu, tak to už ani nebudeme vedieť zastaviť. Podľa mňa tu už nemôžeme len tak mávnuť nad tým, pretože toto sú scenáre, ktoré nám krok po kroku tlačia dolu hrdlom.
A toto celé už nie je ďaleko.

Ako sem teda prichádzajú čistenia, meditácie, práca na sebe, tzv. vlastná evolúcia?
Tam, kde treba dať veci do poriadku, je v našej duši. Musíme ukončiť ukazovanie na iných a obviňovanie iných.

Meditácia je o tom, že sa pozrieš sám sebe do očí a pozrieš sa na to čo máš vo svojej duši.
Keď sa pozrieme za vlastné masky nájdeme tam naše skutočné ja.

Toto sú samozrejme postupné kroky a postupná práca na sebe. Takto sa môžeme pozrieť na toho, koho nosíme v sebe. Týmto môže človek otvoriť svoje oko múdrosti. Je to schopnosť, ktorým vidí človek skutočnú realitu. Toto nieje fantazmagória.
Drieme v nás kreativita, vedomie, jasnozrivosť, čisté vnímanie, ktoré ani netušíte do akých výšin môžete rozvinúť.

Veľa vedomých ľudí sa nedá ovládať a zastrašiť.

Keď človek začne na sebe pracovať po čase, začnú veci kryštalizovať. Stále menej bude zapletený do blbostí sveta, začne cítiť, kde sú tajné cestičky, rozpozná skryté súvislosti a stane sa vedomejším. Vravím, že dať do poriadku veci musíme v prvom rade v sebe a u seba začať.

Podľa mňa to človek ani veľmi nepozná, kým to nezažije. Akoby sa človek zrazu stal osvieteným. Je to ako keď NEO rozpoznal matrix.

Nie je náhoda, že za posledných 2000 rokov sa tzv. vládnuce štruktúry všade v histórii kde sa len dalo aj v spiritualite odstránili esenciu, to najdôležitejšie čo posúvalo ľudí dopredu.
Len takto vedia spraviť z ľudí ovce, pričom oni sa cez okultné rituály rozvíjajú ďalej.
Rozvíjajú svoje schopnosti a získané dedičstvo používajú na zlé účely.

Tieto sily, ktorými môžeme dosiahnuť vyššie vedomie, predsa fungujú.
Prečo sa oplatí pracovať na sebe, prečo je dôležitá meditácia, prečo sú dôležité čistenia, prečo sa musíme starať o seba?

Musíme sa chytiť za hlavu a začať vidieť cez ilúzie, musíme nájsť ochotu prijať to čo sa nám deje nad hlavami.  Zo dňa na deň, krok po kroku je celý svet zapletený do tohto scenára, ktorý realizujú krok po kroku nad našimi hlavami.

Zamyslite sa nad tým. Čas sa kráti a nie je čas na výhovorky, na odkladanie, na ľahostajnosť, na ignorovanie, nekonanie. Ak “dobrí” ľudia nič nespravia zlo sa posilní a rozšíri.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

OBJEDNÁVKA

OBJEDNÁVKA