Protiľudské zmluvy o tlačení peňazí
Od začiatku „špeciálnej operácie“ všetko zdraželo. Ceny postupne klesali na pôvodné hodnoty, avšak nie u nás. Reťazce si udržali vysoké ceny napriek tomu, že trend rastu cien sa zastavil.
Západ a energie
Inflácia bola aj v krajinách, ktoré nekupujú ruské zdroje a energie. Odkedy nakupuje USA, Kanada ruské energie? Nenakupujú. Prečo aj v takýchto krajinách došlo k zvýšeniu cien? Nevyzerá to tak, akoby si podnikateľské subjekty nami vytierali svoje zadky (hlavne veľké obchodné reťazce)? Odvtedy pracujú s väčším ziskom. Čo má spoločné severná Amerika s vojnou? Nič, maximálne na nej zarobia, stratu na nej určite nemajú.
Hodnota je ilúzia
Veľmi zvláštne, ako celú situáciu riadia ľudia pri moci. Hlavne tí, ktorí majú na starosti manipuláciu peňazí. Peniaze už nie sú kryté zlatom a štáty už dávno nevydávajú vlastné peniaze, ale nakupujú ich u centrálnych bánk.
Dokonca aj dolár nakupujú Americké štáty u centrálnej banky FED, ktorá je vo vlastníctve ultrabohatých súkromných osôb. Prakticky štáty nakupujú vlastné peniaze od súkromných osôb, ktoré vytlačia peniaze za cenu tlačiarenského papiera a predajú za hodnotu, ktorá je uvedená na papieri.
Slováci to majú ľahšie, môžu priamo nakupovať euro. Maďari to majú o kúsok ťažšie. Môžu si nakúpiť forinty, pokiaľ majú euro. Keď nemajú euro, môžu si vziať úver od tých istých, ktorí predávajú eurá. Takto sa dá zadĺžiť každý štát. Čerešnička: lídri krajín išli do tejto samovražednej dohody.
Koľko stojí tlač peňazí?
Toľko, ako keď na tlačiarni vytlačíš hárok papiera. Vyraziť kovovú mincu je oveľa drahšie ako vytlačiť papier. Vedia na nej menej zarobiť (preto sú snahy na obmedzenie mincí).
CBDC a digitálne peniaze
Tlač = vygenerovanie elektronických peňazí, stojí presne 0 eur. Zisk z nich je najväčší. Potom nasledujú papierové peniaze a mince. Preto sú snahy o zavedenie digitálnych peňazí. Dajme si príklad. Najmenší papierový peniaz je 5-eurovka. Cena tlače môže byť napr. 20 centov. Napriek tomu ho štát nakúpi za cenu 5 eur. Koľko na tomto obchode zarobila banka?
Ak štát nemá peniaze, môže si požičať od tých istých ľudí, ktorí peniaze tlačia. Preto v minulosti navrhli (Ďuri Šoroš a spol), že odpustia všetky dlhy (istinu), ale úroky by sa museli platiť navždy.
Keď sme sa pridali k únii, podpísali sme dohodu, že ideme do takéhoto fungovania. Ako veľmi zohľadňovali záujmy ľudí tí, ktorí túto dohodu schválili? Prečo podpísali takúto zmluvu, ktorá je úplne proti ľuďom? Buď ich kúpili, alebo ich vydierali. Napadá vás ešte niečo? Logicky by takúto zmluvu nikto nepodpísal.
Titanic
Tento typ fungovania začal v Spojených štátoch, nie u nás. Pred viac ako 100 rokmi vymysleli spôsob, ako sa centrálna banka (FED) dostane do súkromných rúk. O tomto musel rozhodnúť parlament. Značná časť poslancov nechcela takýto zákon podpísať.
Čerešničkou na torte je, že: všetci poslanci, ktorí boli proti zákonu, sa utopili spolu s Titanicom. Boli presne na tej lodi, ktorú volali Titanic. Práve vtedy musel naraziť do ľadovca, keď sa poslanci, ktorí mali rozhodovaciu právomoc, nachádzali na lodi. Kvôli tejto „náhode“ prešiel zákon, ktorý rozhodol o privatizácii štátnej centrálnej banky. (Wikipedia: Privatizácia je proces premeny štátneho majetku na súkromný.)
Páčia sa ti moje články? Nachádzaš sa v životných situáciách, ktoré spomíname v článku?
Hľadáš riešenia na problémy? Pozri si čistenia, ktoré ti ukážu nové spôsoby riešenia problémov.
Diagnostika a čistenie problémov a ťažkostí
Energetické čistenie priestorov
Pôvodne boli centrálne banky majetkom štátu. O skutočnosti, že FED je v súkromných rukách väčšina amerického obyvateľstva dodnes nevie. Myslia si, že FED je stále v štátnych rukách. Nevedia ani to, že keď americká vláda potrebuje peniaze, musí sa obrátiť na FED, ktorá vytlačí peniaze za haliere a následne ich predá za plnú hodnotu americkej vláde.
Rody a rodiny
Aký veľký majetok môžu mať rodiny, ktoré sú majiteľmi centrálnych bánk?
USA sa podarilo tento vzor zaviesť v takmer všetkých štátoch na celom svete. Teraz je na planéte 5 štátov, ktoré si sami tlačia peniaze. Všetky ostatné štáty majú majiteľov centrálnych bánk rovnakých ako má FED.
Majitelia centrálnej banky FED sú vo vlastníckych štruktúrach všetkých centrálnych bánk sveta. Výnimku tvorí 5 štátov. Pekne pomaličky sa podarilo v takmer všetkých krajinách sveta to, aby majitelia Americkej FED sa stali ich vlastníkmi. O koho ide? Napr. Rockefeller, Rotschild atď.
Ktoré krajiny majú vo vlastných rukách svoje centrálne banky? Prečo majú Američania problém so Severnou Kóreou? Pretože má vlastné peniaze (sami si ich tlačia). Prečo má USA problém s Iránom, s Kubou, s Líbiou, so Sudánom? Odpoveď je rovnaká.
Ultra bohaté rodiny
Zamysli sa: Aké bohaté môžu byť rodiny, ktoré neustále tlačia peniaze? Neprestajne bohatnú, vždy je nedostatok peňazí.
Deficit štátneho rozpočtu
V každom štáte je v rozpočte deficit. Keď bol v minulosti v rozpočte nedostatok peňazí, štát si mohol vytlačiť nové peniaze.
„Tlačiarnické rody“ mali odpoveď: Vysvetlili, že štáty nemôžu tlačiť peniaze, pretože generujú infláciu. Podľa nich to funguje len vtedy, ak sa peniaze kúpia od súkromných bánk, keďže centrálne banky sú v súkromnom vlastníctve. Slovenská, maďarská ani česká centrálna banka nepatrí slovenskému obyvateľstvu. Vlastníkmi sú napr. Rotschildovci a ďalší majitelia.
Keď sa mena zošrotuje a treba kúpiť nové peniaze, štáty majú akcie na nákup.
Kam smerujeme v takomto svete? Zamysli sa.
Ľudia nevedia o týchto záležitostiach. Myslia si napr: „ja som taký malý, odo mňa nič nezávisí.“. Keď si takto povedia všetci, vláda im zatlieska, že akí sú sprostí.
Čo môže spraviť človek?
Človek musí vedieť aspoň rozoznať ako ho podvádzajú a klamú. Minimálne musí kývať hlavou doprava-doľava, alebo zhora nadol. Pokiaľ nevie rozoznať klamstvo a podvod, kývanie hlavou sa nekoná.
Ľudia si myslia, že to robia štáty je prirodzené
USA a majitelia centrálnych bánk môžu mať aj ten problém, že vzniká preskupenie-preformátovanie napr. Ruskej centrálnej banky (aj tam sú majiteľmi Rotschildovci). Sankcie nie sú kvôli vojne, ale z dôvodu, že nakopali majiteľov centrálnych bánk do zadku.
Najväčší zisk je na takomto fungovaní bánk, nie na vojne. Od tohto väčší zisk nie je. Napr. vytlačiť 500 eurovku stojí 20 centov. To je obrovský zisk. Aby som nezabudol, keď tlačíte vo veľkom, nakupujete vo veľkom tak aj ceny sú iné. Na vytlačenie jednej bankovky bude 20 centov veľmi vysoká cena.
Na záver
Žijeme vo veľmi zvláštnom svete. Oveľa ľahšie je minúť peniaze ako ich zarobiť. Kto má neustály prísun peňazí môže robiť veci, o ktorých sa ostatným ani nesníva. Ultra bohaté rodiny majú peniaze na všetko. Pre nich už nie je cieľom dovolenka, auto, ani nič čo sa dá kúpiť. Majú iné ciele. Im nerobí problém kúpiť vynálezy, špeciálne technológie atď.
Znova sme pri „okultných“ témach a tajomstvách starých rodov. Príroda a hlavne rovnovážne sily sa už dávno postarali o to, aby sme aj takýmto situáciám dokázali čeliť. Riešením je práca na sebe, vzdelávanie sa, prebudenie „špeciálnych schopností“ o ktorých nevieme, tak ako to s obľubou opakuje pán Stanek.
Nech je sila s vami.
-R-