Trochu humoru

V minulosti sa mi viackrát stalo, že za jeden deň som stretol 3 reinkarnované Kleopatri, viacerích bohov Thovtov, bohov Ra, bohov Hórov.

Racionálny čitateľ si povie: “To je len taká hra, oni sa len hrajú.” V našom prípade to nie je len hra.  Tlak na ľudí rastie a im sa tým pádom kazí nálada. Extrémne zdražovanie, bezhraničné tlačenie a generovanie nekrytých peňazí, nátlak za masky, posilnenie utláčania za názor, smerovanie ľudí do takého fungovania, kvôli ktorému sa im viditeľne skracuje dĺžka života atď. V takejto spoločnosti veľmi ľahko vznikajú rôzny záchrancovia planéty, guruovia, spasitelia, ktorý prinášajú riešenie.

Ilúzia vyššej moci

Cez ilúziu vyššej moci získavajú “spasitelia a záchrancovia” dôveru ľudí napr. moje poznatky pochádzajú zhora, od vyššej moci, som reinkarnáciou nejakého boha atď… Povedzme si úprimne, nie každý má rovnako citlivé vnímanie aby okamžite rozpoznal takúto manipuláciu.

Ty by si takúto manipuláciu ako rozoznal?

Schopnosť získavať a voliť správne poznatky

Žijeme vo svete, v ktorom treba mať správne poznatky na to, aby človek prežil. Nie je o nič nebezpečnejšie napiť sa zo špinavej rieky, ako keď sa niekto hrá s tretími tzv. okultnými silami, ktorích mechanizmus fungovania nepozná. Schopnosť získavať a zvoliť si správne poznatky je životne dôležité aby si človek nevytváral nové problémy a ťažkosti.

To či bol v minulom živote Kleopatrou alebo bohom nemení nič na skutočnosti, že žije v tomto svete, vo svojej koži tam kde je, robí rozhodnutia, ktoré vplývajú na jeho život. Každý kto sa reálne venuje fungovaniu človeka a sveta, energiám, tretím silám a má správne poznatky vie, že hodnota je len ilúziou.

Ako rozpoznávam takúto manipuláciu? 

Ja si overujem, premeriam či tvrdenia dotyčného korešpondujú s jeho energetikou, s realitou. Napríklad niekto o sebe tvrdí, že je boh, majiteľ planéty ale po premeraní je dotyčná osoba zanesenená rôznymi entitami. Vtedy je vysoko pravdepodobné, že nielen pravdu nehovorí, ale absolútne nepozná tieto mechanizmy. 

Pokiaľ kanál čiže on sám je zanesený entitami t.j. špinou, potom aj informácie, ktoré tvrdí, že sú zhora budú  falošné a nepresné.  Následne položím niekoľko kontrolných otázok a mám celkový obraz o charaktere a zámeroch dotyčného “boha”.

Dôverujte ale preverujte komu.

Verím, že vám táto pomôcka pomôže trošku viac poodhaliť ľudí, ktorý sa skrývajú za nálepku mystiky, ezoteriky, duchovna.

Mám vás rád.

-R-