Kam smerujeme? – 1

Kam smerujeme? Prichádzajú problémy alebo riešenia? Odkiaľ pochádzajú informácie, ktoré boli zverejnené pred viac ako 30. rokmi o tom, čo sa aktuálne deje?

Pred 30. rokmi bádateľ a výskumník Ron Wyatt objavil Archu  zmluvy. Výsledky z bádania zverejnil po stratenej arche. Informácie, ktoré boli odhalené dávajú úplne iný pohľad na našu spoločnosť. Pred 30. rokmi vedel, že dnes sa bude vynucovať nosenie znamenia šelmy (kovid pas – zdravotné potvrdenie), aby sme mohli nakúpiť.

Archa sa nachádzala v jaskyni, do ktorej prístup bol mimoriadne náročný. Ron opisuje svoje zážitky ako stretol 4 anjelov tzv. strážcov jaskyne, ktorí mu pomohli otvoriť archu. Našiel v nej kamenné tabule a získal informácie o vynucovaní znamenia šelmy, o ktorom sa píše v knihe zjavení 13 a 14. 

Pred zásadnou zmenou našej civilizácie bude vynucovaná ľuďmi vytvorená verzia božích prikázaní na všetkých ľuďoch na celom svete.

Posledné 2 roky sa takmer v každej krajine vynucuje tzv. očkovanie. 

Ľudia budú čeliť nepravým podmienkam spasenia (vakcína je sloboda), ktoré budú kázané náboženskými a politickými vodcami. Ron Wyatt zomrel v roku 1999 bez toho aby vedel, že to čo zdokumentoval, aktuálne prebieha. 

BUDE PROBLÉM! Ako sa vyvíja dnešná situácia?

Bude problém! Kam smerujeme? - 2. časť

Pokračovanie článku a k tomu rozbor aktuálneho diania.

Bude problém! Kam smerujeme?

ZÁLEŽÍ  OD TOHO,  KTORÝ HLAS BUDEME POČÚVAŤ.
BUDE PROBLÉM! kam smerujeme?
ŽIJEM VO SVETE, V KTOROM JE NAJDÔLEŽITEJŠIE VEDIEŤ SA SPRÁVNE ROZHODNÚŤ.

Prepis textu som mierne poupravil kvôli zrozumiteľnosti. Kopírovanie článku BUDE PROBLÉM! Kam smerujeme? je povolené výhradne so súhlasom autora a aktívnym odkazom na článok.

Obrázok od Rudy and Peter Skitterians z Pixabay