Odpovedám na otázky 1

Ahojte priatelia. V poslednom čase som si všimol, že ste mi viacerí položili rovnaké otázky. Aj keď som sa snažil vždy každému odpovedať, môže sa stať, že aj iného by zaujímala odpoveď práve na tvoju otázku, len ho ani nepoložil. Témy, ktoré preberáme sú pomerne rozsiahle, preto by som zhrnul v krátkych odpovediach najčastejšie otázky a otázky, na ktoré ste poprosili odpoveď. Verím, že vám to pomôže.

Vychádzam čisto z praxe, skúseností a fungovania človeka a sveta. Odpovede nie sú spojené so žiadnou vierou.

Na základe čoho funguje čistenie?

Človek ako fyzické telo je len časť celku. Podľa vedcov kvantovej fyziky je naše telo približne 4 percentá celku a ostatné je energia, duša, aura alebo si to nazvi ako chceš. Jedná sa o jemno-hmotné štruktúry. Odpoveď je zatiaľ najbližšie tomu, ako to vysvetľuje kvantová fyzika. Esencia, z ktorej vznikla naša duša má svoje mechanizmy fungovania. Dokáže sa v prípade potreby opraviť, učiť, vylepšiť atď.

Pokiaľ v našom živote (v tých 4% vznikne problém alebo ťažkosť) duša (tzv. inteligentná energia) dokáže zasiahnuť. Dokážeme získať odpovede ako a prečo vznikol problém, čo ho spustilo, čo je príčinou a dokáže tieto príčiny korigovať, meniť, mazať, prepísať  – v skratke čistiť. Čistenie funguje na základe esencie, ktorou je naša duša a ďalšie jemno-hmotné životné formy, vyššie ja teda vyššie vedomie. Dala by sa napísať podstatne dlhšia vedeckejšia odpoveď. Myslím, že pre porozumenie postačí zjednodušená odpoveď.

V čom spočíva podstata čistenia?

Podstata čistenia je nájsť a odstrániť príčiny problémov a ťažkostí,  ako ich zjemniť, uvoľniť, aby  nezaťažovali, alebo úplne ukončili.

Čo môže byť príčina problémov?

Príčin je mnoho. Od programov po rôzne energie či ďalšie príčiny, ktoré v našej kultúre majú svoje vlastné názvy. Nie vždy je karma, prekliatie, porobenie príčinou tvojich problémov.

Prečo nehovoríš o témach, ktoré čistíš?

Nehovorím o nich, pretože každý príde s vlastnými problémami, vlastnými ťažkosťami. Niekoho trápi zdravie, iného trápia vzťahy, ďalšieho zas úplne iná téma. Každému na mieru zisťujem príčiny, premeriavam, robím diagnostiku, znova premeriavam a zisťujem, neexistuje univerzálna odpoveď. Správne odpovede sa dajú jedine získať.

Ako vplýva  čistenie na človeka? Čo to s ním urobí?

U každého je to inak. Napríklad,  ak sa v diagnostike ukážu entity, človek  už počas čistenia pocíti príliv energie, bude menej negativistický, ufrflaný, agresívny, zostane veselší, oveľa pokojnejší, vyrovnanejší.. Negatívne prejavy sa oslabia a posilnia tie pozitívne.  V tomto prípade by som mohol menovať stovky a tisíce možností, pre jednoduché vysvetlenie je takáto odpoveď postačujúca.

Jedinú výnimku tvorí človek, ktorý sa sám rozhodne zostať v negatívnom stave.   

Existujú dimenzionálne brány? T.j. miesta prestupu medzi dimenziami?

Áno. Vychádzam z praxe. Je to rovnaké, ako keď necháš bránu na dome otvorenú. Ktokoľvek a čokoľvek ti môže vojsť do domu. Existujú aj iné životné formy. Nie je možné očakávať, že tieto nám budú naklonené a priateľské.

Čo nie je čistenie?

Čistenie nevyrieši za teba to, keď musíš konať, doučiť sa, doplniť poznatky, nevyrieši za teba keď musíš prejsť cestou, ktorú musíš prejsť. Odstránim z tvojej cesty kamene, klince, nebezpečné a nepríjemné veci

Čo sa dá čistením rozhýbať ? 

Všetko. Nestretol som sa s ničím, čo by sa nedalo čistiť alebo zistiť.

Existuje príklad, kedy čistenie nepomáha?

Keď sa človek rozhodne sám zotrvať v ťažkosti a probléme, alebo vedome a za plnej zodpovednosti robí znova a znova to čo ho priviedlo k problémom. Napríklad niekto má vstať z postele a nevstane. Nemôže čakať zmenu. Čistenie nepomáha, keď niekto napriek odporučeniam pokračuje v starých koľajách, ktoré ho viedli k problémom. zanedbá odporučenia.

Je rozdiel medzi dvoma ľuďmi, ktorí  pracujú s kyvadlom?

Áno. Svoje skúsenosti odovzdávam ďalej v kombinácii s poznatkami, ktoré buď dostávam alebo sa ich učím. Tiež sa vzdelávam v oblasti fungovania človeka a sveta. Po čistení nasleduje koučing alebo konzultácia, kde si prejdeme na čo si dať pozor, čo sa opakuje, aké výsledky boli v čistení, čomu sa vyvarovať, čo robiť, čo nerobiť. 

V minulosti sa mi stalo, že človek podobného razenia tvrdil, že tieto záležitosti (jeho metódy) fungujú len vtedy keď v ne veríte., preto nedával žiadny výstup. Zaplatili ste a on vám napísal, že skončil rituál. Fíha, a teraz čo.. Čo sa má udiať? No nič, pretože ani neviete či vôbec niečo urobil.

Fungujú metódy len vtedy, keď v ne veríte?  Toto nie je absolútne pravda. Častokrát sú problémy a ťažkosti o tom, či máte správne poznatky, ako sa problém vytvoril a ako si s ním poradiť. Pokiaľ takýto človek dostane svoj “manuál života”, potom sa vie aj sám zorientovať, vie si aj sám pomôcť. Vôbec nemusí veriť na čistenia a ich funkčnosť. Zmenu, ktorú prinesie čistenie bude len príjemným bonusom. Počas záverečných konzultácií si prechádzame práve tieto informácie, výsledky a výstupy.Tu je priestor aj na otázky, na ktoré odpovedám interaktívne. Tieto informácie nedostanete len tak hocikde .

Je rozdiel medzi tým čo robíš ty a ostatnými?

Áno. V prvom rade sa snažím dať viac ako čo sľúbim. Diagnostiky a zisťovanie robím aj na také veci, ktoré nie sú bežné. Čistím všetko čo môžem a koľko mi je povolené. Nerozdeľujem, že za takýto poplatok spravím len malé čistenie ale pre kliatby si musíš doplatiť. V čisteniach je všetko pod jednou strechou či sú to prekliatia, kliatby, karma, entity, duchovia atď..  Nekúskujem.

Po čistení robím koučing alebo konzultáciu, v ktorej si spolu prejdeme výsledky a riešenia aby si si v budúcnosti aj sám vedel poradiť v istých životných situáciách. Každý dáva do čistení a terapií svoje skúsenosti. Pokiaľ sa človek sám nevzdeláva, nemení, nedokáže vytvoriť zmenu ani vo svojom okolí alebo vo svete. 

Ako rýchlo sa prejavuje čistenie? Ako rýchlo to zaberá?

Podľa toho čo čistím, podľa toho ako hlboko sú príčiny, koľko rokov si si ich pestoval atď. Je to individuálne. Väčšinou odstraňovanie entít je okamžite citeľné. Programy, zmena fungovania v živote je strednodobá záležitosť.

Čo keď ti niekto nevie zaplatiť?

V individuálnych prípadoch som  otvorený aj barteru. Nerobím to však často, pretože tiež musím zostať nad vodou. Pokiaľ ja nie som v poriadku tak ani moje výklady a čistenia nebudú presné a účinné. 

Samozrejme ak mi niekto napíše, že chce počistiť a ponúkne mi rovnocennú výmenu tak sa môžeme dohodnúť.

Nehryziem 🙂 pýtajte sa. Nech sa vám darí.
-R-