Posilňujeme vnútornú silu 1

Posilňujeme vnútornú silu 1

Odložíme ťažkosti, problémy a vyrovnáme nátlak okolo nás! Naordinujeme si vlastný pozitívny čas! 

Posilňujeme vnútornú silu! Tvojich prvých 30 minút pre seba!

Dôležité

Telefón, počítač a sociálne siete, správy, zdroje negatívnych informácií, akékoľvek znepokojovanie, stresovanie  musí byť úplne vypnuté.

Čo a ako budeš robiť?

Venuješsi prvých 30 minút. Oddýchni si bez výčitiek. Choď na prechádzku na miesto, kde si dávno nebol. Čítaj, rozvíjaj sa, prečítaj si dobrú knihu. Medituj, presádzaj bylinky. Raduj sa, smej sa, cíť sa úžasne! Môžeš si pozrieť film, ktorý si 100 rokov nevidel. Otvor si pivko (nealkoholické) vylož nohy a čítaj. Zapni hudbu, ak chceš tak nahlas a blázni sa. Ak obľubuješ vážnu hudbu zapni si tú, ak rockovú, tak si ju uži tiež.  Navar si niečo čo si už dávno nejedol, čo ťa poteší. 

Pozri sa do zrkadla a povedz si: Mám sa rád! opakuj opakuj opakuj opakuj opakuj…

Najdôležitejšie je: Aby si to robil pre seba. Prečo posilňujeme vnútornú silu?

Počas vlastného času nerob veci, ktoré robíš bežne. Bežnenavaríš pre deti, bežne sa prechádzaš po meste atď. Toto nerob. Rob to, čo napĺňa len a len teba. Dopraj si to!

Na začiatku môže byť problém s výčitkami napr. nemal som venovať čas radšej žene, deťom.. Nie! Tento čas je len a len tvoj. Čas, ktorý venuješ sebe! Posilňuješ sebahodnotu, sebaúctu, sebavedomie, stávaš sa príťažlivejším, oddýchnutejším.