Prečo je nebezpečné byť v dnešnej dobe hlavou štátu?

Vynikajúca otázka! Prečo je v dnešnej dobe nebezpečné byť hlavou štátu? Respektíve prečo je nebezpečné byť v riadiacej a výkonnej funkcii štátu? Aké následky to prináša? 🙂

🔥 Na svete je teraz približne 7.000 ľudí, ktorí riadia ostatných 8 miliárd ľudí.
Týchto 7.000 ľudí predstavuje 300 rodín a ich dynastie, ktoré sa častokrát spomínajú.

🔥 Akú časť populácie (z 8 miliárd) ľudí riadi každý 1 z týchto 7.000 ľudí?
Výsledok 1,15 milióna ľudí
.

🔥 Týchto 7.000 ľudí si robí s obyvateľstvom na celom svete čo len chce. Do toho patrí aj to, že ľudia praktizujúci moc v Európe t.j. ministri, prezidenti sú prakticky ich sluhovia (obsluha).

🔥 Keď sa lepšie pozrieme na túto otázku vidíme, že mocenská elita vrátane výkonnej moci štátov sa nezamyslela nad tým, ako toto celé funguje u utláčateľov?

🔥 Týchto 7.000 ľudí sú najbrutálnejší utláčatelia na planéte. Sú rovnocenní s masovými vrahmi. Doslovne.

🔥 Tu by niekto mohol namietať “ále ono to tak nie je, veď oni sú filantropi….”.

🔥 Prečo to niekto takto vníma? Pretože sú skrytí masoví vrahovia, svoje pôsobenie robia skrytým spôsobom. Či je niekto otvorene masový vrah, alebo funguje skrytým spôsobom je teraz len detail.

🔥 Masoví vrahovia, úmyselní vrahovia sú všetci utláčatelia.

🔥 Ľudia, ktorí slúžia utláčateľom, ale oni sami nie sú utláčateľmi myslia si, že nie sú utláčaní. Tí, ktorí teraz praktizujú moc (týchto približne 0,5% ľudí na planéte), si možno myslia, že nie sú masoví vrahovia ani utláčatelia.

🔥 Najdôležitejšou otázkou je, či oni sami vedia ako fungujú skutoční utláčatelia, skutoční masoví vrahovia? Keď dosiahnu to, že ich slovo bude prevládať a všetko sa deje tak ako to oni chcú, najprv odstránia tých, ktorí im slúžili, ktorí boli ich sluhovia. 

Prečo je to tak?

🔥 Je to veľmi jednoduché, pretože štátna a výkonná moc o nich vie najviac. Samozrejme, tých odstraňujú najskôr, ktorí o nich vedia najviac. Resp hlavy štátov, štátnej a výkonnej moci a ich hlavných zástupcov, pretože sedia blízko ohňa. Sú prví, ktorých utláčatelia odstránia.
Ako sa k tejto otázke postavia vtedy?

🔥 Je to jednoduché. Po tom ako sa dostanú utláčatelia k moci, prvých odstránia tých, ktorí o nich vedia najviac. Okamžite o nich povedia, že sú nespoľahliví.

🔥 Dá sa slúžiť týmto “300 niekoľkým” rodinám, ale má to zvláštny výsledok. Vôľa týchto 300 rodín sa nevyvíja tak ako by to chceli, pretože týchto 300 rodín sa nikdy nevedelo dohodnúť.

🔥 Tí čo ste niekedy pracovali s utláčateľmi, ste o nich pravdepodobne v tom čase ešte nevedeli, že sú utláčatelia. Videli ste len to, že utláčatelia sa dočasne vedia zhodnúť, pretože skutočný utláčateľ má jednu vlastnosť, na ktorú ani nepomyslí.
Keď všetkých zničí a odstráni, kto mu bude slúžiť?

🔥 Toto ich nenapadne. Pretože aj ich sluhov chcú zničiť. Či to spravia fyzicky alebo duševne, je len otázkou detailu. Či sociálni ľudia skončia v márnici alebo v blázinci je z ich strany úplne jedno. To je podstatné, aby v nejakom dome skončili 😂

Hlavným problémom je, že vedúci predstavitelia štátu nepoznajú samotné utláčanie do takých detailov, ktoré by mali poznať.

🔥 Každý 5. človek v našom okolí je utláčateľ čiže antisociál. Úlohou sociálnych ľudí by malo byť rozpoznanie antisociálnych ľudí. Riešením je izolácia, alebo obchádzanie takýchto ľudí. Keď ľudia nie sú šťastní, kdekoľvek na svete (doslova kdekoľvek) tam hojne pôsobia utláčatelia. Na planéte je každý 5. človek utláčateľ.

Začnite rozpoznávať antisociálnych ľudí, prestaňte im dávať moc a vplyv nad vašimi životmi. Uľahčí vám to život.

Mám vás rád.
-R-