Prečo odstránili esenciu zo spirituality?

Prečo odstránili esenciu zo spirituality? Čo vedeli maši predkovia čo my nevieme? Aké mali schopnosti? Prečo je dôležitá meditácia? Prečo sa oplatí pracovať na sebe? Prečo sú dôležité čistenia?

Porovnajme si posledných 2000 rokov, ako sme ich prežili, kde sa teraz nachádzame. Pozrime sa na to, čo sa deje teraz vo svete. 

Ľudia sa rozdelili na očkovaných a neočkovaných, sú rozhádaní. Podarilo sa ich obrátiť proti sebe.
V niektorých krajinách k vstupu do barov a reštaurácií, na dlhšie cestovanie vlakom a lietadlom je potrebné potvrdenie o zdraví tzv. kovid pas. 
Záujem o rozšírenie zdravotného potvrdenia motivuje ľudí na očkovanie. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie môžu povinne zaviesť očkovanie pre každého. 

Prednedávnom bolo takmer neprípustné, aby v západných štátoch nútili ľudí takémuto konaniu. Rozhodnutie zaviesť povinné očkovanie spôsobilo veľké protesty a diskusie o tom, či môže byť človek nútený očkovať sa. Vyjadril sa aj náš šialený kamarát Bill G.: ,,Keď v Európe a Usa bude preočkovanosť všetkých ľudí na úrovni 80 percent, môže prísť ďaľšia “vec”, na ktorú si ľudia musia zvyknúť”. 

Európa je len predizba toho, čo sa má udiať v USA.  Strašenie chorobami, očkovaním vystriedal ostrý konflikt vo východnej Európe. 

Na čo si musia ľudia zvykať?

Správa z posledných dní upozorňuje na životné funkcie Zeme. Z 31 ukazovateľov je 18 na rekordnej úrovni. Nehovoríme o pozitívnych ukazovateľoch.

V duchu zotavenia ekológie nestačí vymeniť autá za elektrické. Musíme zmeniť celý životný štýl. Ľudia musia prejsť na potraviny s rastlinným základom. Dnešné progresívne rastové modely musia byť ukončené a obyvateľstvo planéty treba stabilizovať. Zjednodušene povedané treba zaviesť redukciu pôrodnosti. Po zavedení zrušenia spaľovacích áut príde na rad zrušenie konzumácie mäsa. 

Pozrime sa čo pre nás pripravuje náš kamarát Zuckerberg.

Zo sociálnej siete chce vytvoriť metaverzum a to v nasledujúcich 5-10 rokoch. Ide o kompletne celý online svet, kde sa užívatelia môžu rozprávať, komunikovať, hrať s virtuálnym headsetom na hlave. Zuckerberg tento “zážitok” popísal ako stelesnený internet, v ktorom sledujeme nielen obsah, ale môžme byť skutočne v ňom a môžme v ňom žiť svoj život.

V budúcnosti miesto telefonovania sa môžeme spojiť a vidieť ako hologram. Náš hologramový priateľ si k nám sadne na gauč, alebo si my sadneme k nemu.

Ľudia sa začali hrať na bohov.

Veľkou intenzitou napreduje výroba človeka bezklonovanou technológiou. Jeden japonský vynálezca sa konkrétne okopíroval. Vymyslel technológiu na hromadnú výrobu avatarov. Robotika napreduje smerom k hromadnému vytváraniu ľudí so vzhľadom na nerozoznanie od bežného človeka.

Premýšľajme.. Bill chce, aby sme v budúcnosti zostali doma, pretože len to je bezpečné. Zuckerberg vytvorí virtuálny priestor, v ktorom sa môžeme stretávať vo forme hologramov. Pracovať odošleme našich robotických dvojníkov, ktorých budeme riadiť cez virtuálny priestor z domu. Na raňajky, obed a večeru budeme cmúľať ňuňo želé, ktorý nám vyvinul Bill miesto našich tradičných potravín. Tieto plány chcú zrealizovať do 5 – 10 tich rokov.

Vidím to tak, že obrazu tejto budúcnosti sa nechceme pozrieť do očí. Dnes je nepredstaviteľné pre ľudí uvedomenie, že budúcnosť s takýmto scenárom sa až strašidelne rýchlo blíži a klope na dvere.
Lenže… Už sa to začalo.  

Akoby sme nechceli vidieť, že sa realita mení. Keď sa veľmi rýchlo nechytíme za hlavu, už to nebudeme vedieť zastaviť. Teraz už nemôžeme len tak mávnuť nad tým čo sa deje. Tieto scenáre, ktoré nám krok po kroku tlačia dolu hrdlom.

Ako sem prichádzajú čistenia, meditácie, práca na sebe, tzv. vlastná evolúcia?

Miesto, kde treba dať veci do poriadku je v našej duši. Musíme ukončiť ukazovanie a obviňovanie iných. V meditácii sa pozrieš sám sebe do očí. Pozrieš sa na to, čo máš vo svojej duši.

Keď sa pozrieme za vlastné masky nájdeme tam naše skutočné ja.

Samozrejme ide o  postupné kroky a postupnú prácu na sebe. Takto uvidíš, koho nosíš v sebe.
Postupne otvoríme svoje oko múdrosti, schopnosť, ktorým človek vidí skutočnú realitu. Nie je to fantazmagória. Drieme v nás kreativita, vedomie, jasnozrivosť, čisté vnímanie, schopnosti, ktoré ani netušíme do akých výšin môžeme rozvinúť. Veľa vedomých ľudí sa nedá ovládať a zastrašiť. 

Prečo odstránili esenciu zo spirituality?

Nie je náhoda, že za posledných 2000 rokov sa tzv. vládnuce štruktúry všade v histórii aj v spiritualite odstránili esenciu, to najdôležitejšie čo posúvalo ľudí dopredu. Len takto vedia spraviť z ľudí ovce, pričom oni sa cez okultné rituály rozvíjajú ďalej. Rozvíjajú svoje schopnosti a získané dedičstvo používajú na zlé účely. Tieto sily, ktorými môžeme dosiahnuť vyššie vedomie, predsa fungujú (inak by to nerobili). 

Prečo sa oplatí pracovať na sebe, prečo je dôležitá meditácia, prečo sú dôležité čistenia, prečo sa musíme starať o seba? 

Po čase keď začne človek nasebe pracovať, začnú sa situácie kryštalizovať. Stále menej bude zapletený do “blbostí” sveta, začne cítiť, kde sú tajné cestičky, rozpozná skryté súvislosti a stane sa vedomejším. Dať veci do poriadku musíme v prvom rade v sebe a začať u seba. Je to ako keď NEO rozpoznal Matrix. Pokým to človek nezažije, nevie o čo ide. Akoby sa človek zrazu stal osvieteným. 

Musíme sa chytiť za hlavu a začať vidieť cez ilúzie, musíme prijať, že nie každý nám chce dobre. Zo dňa na deň, krok po kroku je celý svet hlbšie zapletený do tohto scenára, ktorý realizujú nad našimi hlavami. Zamyslite sa nad tým. Čas sa kráti, nie je čas na výhovorky, odkladanie, ľahostajnosť, ignorovanie a nekonanie.

AK “DOBRÍ” ĽUDIA NIČ NESPRAVIA ZLO SA POSILNÍ A ROZŠÍRI.

Prečo odstránili esenciu zo spirituality

 

Mám vás rád.
-R-